KURUMSAL \ DMO GİRİŞ

Beyaz Kod - Personel Takip Sistemi

RF ID Personel Takip Sistemleri personel verimliliğini artıran, güvenliğini kontrol edebilen,hangi lokasyonda bulunduğunu ve personel bilgilerine hızlı erişim sağlayan akıllı bir sistemdir.  Sistem  hızlı ve sağlıklı bir şekilde lokasyon olarak nerede bulunduğunu gerçek zamanlı aktarır.

Sistemin çalışma alt yapısı Kablosuz olarak çalışmaktadır. Bu nedenle gereksiz kablolamaya ve bunun getireceği maliyetten de tasarruf edilir.  Kablosuz aktarıcılar sayesinde network üzerinden RF ID ürünleri birbirleri ile haberleşerek bilgi aktarımı sağlanır. Hassas medikal ürünlerin frekanslarını etkilemeyecek şekilde bilgi alışverişi sağlanır. Sistemin avantajlarını şu şekilde açıklayabiliriz; zaman tasarrufu, hızlı ve sağlıklı bir şekilde personel bilgilerine ulaşma, Raporlama özelliği ile geçmişe dönük bilgi sahibi olabilme, oluşabilecek sıkıntılı durumların önüne geçme gibi bir çok avantaj sağlanır.

           
                 
Personel verimliliğini, güvenliğini ve personelin nerede olduğunu hızlı bulabilmek için geliştirilen bir sistemdir. Personel takibini gerçek zamanlı olarak anlık takip edebilmekteyiz.       Personel yaka kartı sayesinde Personelin takibini yapabilmekteyiz. Kart sayesinde personel bilgileri anlık olarak bilgisayara kablosuz olarak gönderilir.       Yazılım sayesinde Personelin hangi lokasyonda olduğunu takip edebilmekteyiz. Personelin nerede, ne zaman ne kadar süre geçirdiğini takip edebilmekte ve bunun raporunu alabilmekteyiz.

 

 
>> Personel verimliliği, güvenliği ve kontrolü
>> Gerçek zamanlı anlık takip
>> Personel bilgilerini güncel tutabilme
>> Personelin hangi lokasyonda olduğunu gözetleme
>> Personel bilgilerine hızlı erişebilme
>> Zamandan Tasarruf sağlama