KURUMSAL \ DMO GİRİŞ

Hakkımızda

Tarihçemiz

Sektöründe 15 yıllık tecrübeye sahip olan Hüseyin ÜNAL ve Nuray ÜNAL tarafından 2006 yılında Zayıf Akım Sistemleri, Satış ve Pazarlama firması olarak Ankara da kurulmuştur. 2008 yılından itibaren acil yönlendirme ve acil aydınlatma sistemleri, 2011 yılından itibaren ise Hemşire Çağrı Sistemleri üretimine başlayarak üretici kimliğine kavuşmuştur. Kurulduğu günden itibaren yurt içinde ve yurt dışında birçok önemli projeyi inandığı değerler ve iş ilkelerinden taviz vermeden başarı ile tamamlamıştır.

Faaliyetlerimiz

Kurulduğu günden itibaren temel değer ve ilkelerinden vazgeçmeden; Hemşire Çağrı, Yangın Algılama, Kamera Kontrol (CCTV), Sıra Yönetim, Genel ve Profesyonel Seslendirme, Data-Network, Merkezi Saat Acil Aydınlatma ve Acil Yönlendirme, TV Yayın, Geçiş Kontrol Sistemleri (Access), gibi Zayıf Akım Sistemlerinin tüm grupları ile ilgili ; müşterilerinin Keşif, Projelendirme, Satış, Bakım ve teknik destek ihtiyaçlarına 40 kişilik deneyimli kadrosu ile cevap vermektedir.

Değerlerimiz

Gerçek başarının çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile birlikte mümkün ve anlamlı olduğuna inanırız. Daima geliştirmeyi ve mutlu etmeyi amaçlarız. İlişkilerimizde hak ve adalet duygusu ile hareket eden bir aileyiz. Faaliyetlerimizde ahlaka aykırı yöntem ve uygulamalara müsamaha göstermeyiz. İtibarımızı her şeyin önünde tutar, hiçbir maddi menfaate feda etmeyiz. Farklılıkları zenginlik olarak görür her türlü ayrımcılığı reddederiz. İyi ve kötü günde birbirimize destek olur, omuz omuza çalışırız.

İlkelerimiz

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini sürekli daha iyi anlamaya çalışır, bizimle çalışmaktan memnuniyet duymalarını amaçlarız.

Çalışkan ve kararlıyız. Verdiğimiz sözü yerine getirmek için üstün gayret gösteririz. Kendimize güveniriz. İnandığımız her konuda cesurca “biz varız” diyebilir, farklı fikirlere ve ortak akla değer veririz. Düşüncenin özgürce ifade edilmesine zemin hazırlar, kendimizi, şirket, ülke ve insanlık değerlerini yüceltmek için sorumlu hissederiz.
Atek ailesinin tüm üyeleri bu temel değerlere ve iş ilkelerine gönülden bağlıdır.