KURUMSAL \ DMO GİRİŞ

RFID Bebek Takip Sistemleri

RF ID Bebek Takip Sistemleri bebek kaçırma olaylarının önüne geçme,hangi lokasyonda bulunduğunu ve bebek bilgilerine hızlı erişim sağlayan akıllı bir sistemdir.  Sistem  hızlı ve sağlıklı bir şekilde lokasyon olarak nerede bulunduğunu gerçek zamanlı aktarır.

Sistemin çalışma alt yapısı Kablosuz olarak çalışmaktadır. Bu nedenle gereksiz kablolamaya ve bunun getireceği maliyetten de tasarruf edilir.  Kablosuz aktarıcılar sayesinde network üzerinden RF ID ürünleri birbirleri ile haberleşerek bilgi aktarımı sağlanır. Hassas medikal ürünlerin frekanslarını etkilemeyecek şekilde bilgi alışverişi sağlanır. Sistemin avantajlarını şu şekilde açıklayabiliriz; zaman tasarrufu, hızlı ve sağlıklı bir şekilde bebek bilgilerine ulaşma, Raporlama özelliği ile geçmişe dönük bilgi sahibi olabilme, oluşabilecek sıkıntılı durumların önüne geçme gibi bir çok avantaj sağlanır.

           
                 
Bebeğin güvenliğini kontrol edebilen ve hastanın nerede olduğunu hızlı bulabilmek için geliştirilen bir sistemdir. bebek takibini gerçek zamanlı olarak anlık takip edebilmekteyiz.       Bebeğin bilekliğine takılan bebek bilekliği sayesinde bebeğin takibini yapabilmekteyiz. Bileklik sayesinde bebeğin bilgileri anlık olarak bilgisayara kablosuz olarak gönderilir.       Yazılım sayesinde bebeğin hangi lokasyonda olduğunu takip edebilmekteyiz. Bebeğin nerede, ne zaman ne kadar süre geçirdiğini takip edebilmekte ve bunun raporunu alabilmekteyiz.

 

 
>> Bebek güvenliği ve kontrolü
>> Gerçek zamanlı anlık takip
>> Bebeğin sağlık bilgilerini güncel tutabilme
>> Bebeğin hangi lokasyonda olduğunu gözetleme
>> Bebeğin bilgilerine hızlı erişebilme
>> Zamandan Tasarruf sağlama