KURUMSAL \ DMO GİRİŞ

RFID Eşya & Cihaz Takip Sistemi

RF ID Eşya Takip Sistemimiz, ürün ve demirbaş gibi takip etmek istediğiniz diğer tüm nesneler için uyarlanabilir ergonomik bir yapıdadır. Demirbaş takip sistemi ile Cihazlarınızın, demirbaşlarınızın, kısacası işletmeniz içerisinde kaybolma, atıl duruma düşme riski olan tüm eşyalarınızı online takip edebildiğiniz gibi tanımlı bölge dışına çıkarıldığında da anında haberdar olabilirsiniz.

Eşya takip sistemi sayesinde ekipmanlarınızın verimini arttırmak, uzun ömürlü kullanılmasını sağlamak, mevcut sayılarını güncel olarak takip edebilmek, konumunu bilmek gibi birçok avantaj elde etmiş olursunuz.

           
                 
Eşyanın verimliliğini artıran ve İhtiyaç halinde eşyaların nerede olduklarını hızlı bulabilmek için geliştirilen bir sistemdir. Eşyanın  Peryodik bakım kolaylığını sağlamaktadır.       Eşya üzerine yapıştırılan PASİF RF etiketler veya üzerine takılan AKTİF RFID tag lar sayesinde demirbaş takibiniyapabilmekteyiz.                                     Yazılım sayesinde eşyaların nerede, hangi lokasyonda olduğunu takip edebilmekteyiz. Eşyanın ne zaman kim tarafından, ne kadar süre kullanıldığını kontrol edebilir ve bunun raporunu alabilirsiniz.

 

 
>> Eşya verimliliği ve kontrolü
>> Gerçek zamanlı anlık takip
>> Eşya güvenliğini ve uzun ömürlü kullanılmasını sağlama,
>> Eşyanın hangi lokasyonda olduğunu gözetleme
>> Kim tarafından ne zaman alındığı ve ne kadar süre kullanıldığının takibi
>> Zamanı geldiğinde periyodik bakım kolaylığı